ProfiMate Tescoma Žmýkací mop

Garantovaný nákup z MALL.SK

Na sklade • 1 variant9 €Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,2 €92 % • 187 326×Shop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 86 629×Udržateľný e-shopĎalšie informácie

mopy
Materiál
plast, kov, mikrovlákno

• , zakúpené v Tescoma.sk

Toto je presne to, čo som hľadala. Je perfektný, som maximálne spokojná, sme pri mopovaní "zohratá dvojka". Iný už nechcem. :-)

S výrobkom som spokojná.Rukoväť je z pevného materiálu ,Dobre sa s mopom zmýva.Vyžmýka dosť dobre na dlažbovú podlahu je super ,ale na plávačku ho treba vyžmýkať poriadne ,aj 5-6 krát .Celková manipulácia a umývanie s mopom je veľmi dobré.Mám viac mopov,no tento zaraďujem medzi moje top.

Druh
mopy
Materiál
plast, kov, mikrovlákno

Chcete si zaobstarať mop, s ktorým bude umývanie hračka? Potom vás nadchne TESCOMA Žmýkací mop ProfiMATE. So žmýkacím mopom na umývanie nezostane vaša podlaha dlho mokrá. Nebojte sa opotrebenia mopu, keď nastane ten pravý čas, vymeníte nadstavec za nový. Materiálom tyče Tescoma je plast, a preto ponúka malú hmotnosť. Kľúčové prednosti mopu TESCOMA Žmýkací mop ProfiMATE S mopom bude každé umývanie podlahy ľahké Typ mopu Tescoma: žmýkací mop Na výrobu jeho tyče bol zvolený plast Nadstavec mopu možno vymeniť

Do 3 dní • 1 variant2,99 €96 % • 36 384×Shop roka '23 - VíťazĎalšie informácie

• , zakúpené v Tescoma.sk